همراه ما باشید
هفته نامه عصر ارتباط
اولیـن و پرتیـراژتـرین هفتـه نـامه ICT کشـور

واکنش وزیر ارتباطات به مسدود شدن صفحات فرماندهان سپاه در اینستاگرام

واکنش وزیر ارتباطات به مسدود شدن صفحات فرماندهان سپاه در اینستاگرام

بتازگی برخی از صفحات منتسب به برخی فرماندهان سپاه پاسداران از سوی اینستاگرام مسدود شده و این موضوع واکنش های متفاوتی به دنبال داشته است. بسیاری از کاربران به دفاع تمام قد از سپاه برخاسته و این عمل را محکوم کرده اند اما در مقابل، برخی کاربران ازجمله اکانت اسرائیل به فارسی، از این موضوع ابراز خوشحالی کردند که البته این موضوع واکنش وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات را به دنبال داشت.

محمد جواد آذری جهرمی در پاسخ به این این اکانت در یک توئیت از یکی از دیالوگ های سریال  بازی «تاج و تخت» استفاده کرد؛ وزیر ارتباطات در توئیت خود نوشت:« وقتی دهان یک مرد را می بندی، دروغگو بودنش رو ثابت نمی کنی، بلکه فقط به دنیا میگی از چیزی که او ممکنه بگه می ترسی».
این توئیت وزیر و نقل قول وی از سریال تاج و تخت باعث شده اکانت«اسرائیل به فارسی»، توئیت قبلی خود که حاوی ابراز شادی از بسته شدن صفحه اینستاگرامی یکی از فرماندهان سپاه پاسداران بود را حذف کرد.
گفتنی است با مسدود شدن صفحات اینستاگرامی فرماندهان سپاه، عده ای که همیشه به دنبال فیلترینگ شبکه های اجتماعی هستند این موضوع را دستاویز قرار داده و عنوان کرده اند که اکنون زمان فیلتر اینستاگرام فرا رسیده است.

درج دیدگاه

عصــر بــازی