جدیدترین دستاورد اپیسر:هارد اکسترنال ضد ضربه AC730 با درجه نظامی

AC730، یک هارد اکسترنال با استاندارد ارتش آمریکا مجهز به USB3.1 نسل1، جدیدترین هارد اپیسر است. تولید AC730 به گونه ایست که از مقاومت بالایی در برابر اجسام از قبیل فشار، ضربه، لرزش، آب، گردو غبار، محیط های خشن و ضربه های اتفاقی برخوردار است

جدیدترین دستاورد اپیسر:هارد اکسترنال ضد ضربه AC730 با درجه نظامی

AC730، یک هارد اکسترنال با استاندارد ارتش آمریکا مجهز به USB3.1 نسل1، جدیدترین هارد اپیسر است. تولید AC730 به گونه ایست که از مقاومت بالایی در برابر اجسام  از قبیل فشار، ضربه، لرزش، آب، گردو غبار، محیط های خشن و ضربه های اتفاقی برخوردار است. این محصول همچنین ضد ضربه مطابق با استاندارد تست سقوط ارتش آمریکا با توان تحمل فشار تا 1500 کیلو گرم و ضد آب و گرد و غبار مطابق با استاندارد  IP68 می باشد.

 

مقاومت بالا تا 1500 کیلو گرم فشار

هارد اکسترنال AC730 از روکش آلمینیومی ساخته شده والبته جهت جلوگیری از سُر خوردگی با بدنه مات طراحی شده است. تقریباً هیچ عامل طبیعی نمیتواند به این هارد آسیبی وارد کند، از این رو توانایی تحمل 1500 کیلو گرم فشار را دارد.

جدیدترین دستاورد اپیسر:هارد اکسترنال ضد ضربه AC730 با درجه نظامی

مشخصات استاندارد نظامی برای محافظت بهتر داده ها

این محصول سازگار با استاندارد ارتش آمریکا MIL-STD-810G است، به این معنی که ، قایبلیت ضدضربه بودن برای افتادن های اتفاقی، تکان ها و ضربه ها از ارتفاع 1.2 متر را شامل می شود.

 

ظرفیت حافظه بالا با پردازش سریع

قابل ارائه در حافظه های 1TBو 2TB ، این مدل دارای اینترفیس USB3.1 نسل 1 میباشد و میتواند حداکثر 5گیگابایت بر ثانیه داده ها را منقل کند.

  • برچسب‌ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه