نقد و بررسی اولین DLC بازی Forza Horizon 3، لذت رانندگی در برف و یخ در Blizzard Mountain

نقد و بررسی اولین DLC بازی Forza Horizon 3، لذت رانندگی در برف و یخ در Blizzard Mountain

پس از عرضه‌ی بازی Forza Horizon 3 و تحسین منتقدین و استقبال بی‌نظیر از آن، مایکروسافت و تیم سازنده‌ی این بازی به‌صورت رسمی اولین محتوای اضافی(DLC) این بازی را معرفی کردند. این DLC که Blizzard Mountain نام دارد، قصد دارد تا بازیکنان Forza را وارد چالش جدیدی کرده و لذت رانندگی روی برف و یخ را به آن‌ها هدیه کند.

 

 

بازی Forza Horizon 3 که در کنفرانس E3 2017 از جانب مایکروسافت برای کنسول Xbox One و Microsoft Windows معرفی شد، در طول یک سال اخیر تبدیل به یکی از بهترین بازی‌های ریسینگ آرکید شده است. این بازی در یک سال گذشته چنان سر زبان‌ها افتاد که قطعاً میتوان ادعا کرد که چنین پیشرفتی در تاریخ بازی‌های ریسینگ سابقه نداشته است. Forza Horizon 3، یک بازی ریسینگ با گرافیکی خیره کننده و جهان آزاد با وسعت بی‌اندازه بزرگ بوده که وسعت نقشه آن تقریباً دوبرابر وسعت قسمت دوم این مجموعه است.

به علاوه سازندگان بازی برای لوکیشن آن کشور استرالیا را درنظر گرفتهاند تا در اطراف جاده‌های آن بتوان بیابان‌های بی آب‌وعلف تا جنگل‌های سرسبز را نظاره کرد و از دیدن سواحل اقیانوس و همچنین از رانندگی در خیابان‌های شهری مدرن با آسمان‌خراش‌های مرتفع لذت برد.

با اینکه گشت و گذار در تمامی این لوکیشن‌ها خود زمان بسیار زیادی را می‌طلبد، اما استدیو پلی‌گراند تصمیم گرفته است که اولین بسته الحاقی برای Forza Horizon 3 را منتشر کرده و به وسعت بی‌اندازه بزرگ آن بیفزاید. در کل اکنون میتوان ادعا کرد که بازی Forza Horizon 3 از تمامی وضعیت‌های آب و هوایی یک نمونه برای بازی درنظر گرفته است تا بازیکنان بتوانند در هر وضعیت‌آب و هوایی که دوست دارند به رانندگی بپردازند؛ حتی روی برف و یخ!

در مجموع بسته الحاقی Blizzard Mountain، حس رانندگی در برف، یخ، شیب‌های تند و وحشتناک و کولاک را به بازیکنان هدیه خواهد کرد تا برای اولین بار در مجموعه Forza بتوانند چنین تجربه‌ای کسب کنند. با دریافت این بسته الحاقی می‌توان مناطق جدیدی از جمله Massive Frozen Lake و Snow Park به بازی افزود و حدود 50 چالش جدید را به بازی اضافه کرد که از بین آن‌ها میتوان به مسابقاتی از قبیل کوهپیمائی در سرما و یخ بندان و مسابقه بر روی دریاچه و رودخانه های یخ زده اشاره کرد. به علاوه این بسته الحاقی پانصد گیمراسکور در قالب بیست و هشت اچیومنت را به بازی اضافه خواهد کرد که برای افرادی که علاقه به جمع‌آوری Achievment دارند میتواند خبر خوبی باشد.

قطعاً درنوردیدن جاده‌های یخ زده ماشین‌های خاص با قابلیت‌های خاص خود را می‌طلبد که باید برای این DLC در نظر گرفته بشوند. استدیو پلی‌گراند نیز به این موضوع واقف بود و درون این بسته الحاقی خودروهای جدیدی نظیر Ford GYMKHANA 9 Focus RS RX، Subaru #199 WRX STI VT15r Rally Car، Nissan Titan Warrior Concept و چندین خودروی دیگر در نظر گرفته است تا بتوان به وسیله آن‌ها به لذت وصف ناپذیر رانندگی در کوهستان‌های یخ زده دست یافت. به علاوه به همراه این DLC پکیج لاستیک‌های مناسب برای برف و یخ نیز به بخش گاراژ بازی اضافه میشود و می‌توان از آن‌ها در ماشین‌های قبلی بازی استفاده کرد.

در مجموع بسته الحاقی Blizzard Mountain یکی از دو بسته الحاقی خواهد بود که در قالب Season Pass برای Forza Horizon 3 ارائه خواهد شد. قیمت مجموعه Season Pass این بازی نیز 34.99 دلار تعیین شده است که با خرید آن می‌توان دیگر بسته الحاقی که در آینده برای بخش Season Pass ارائه خواهد شد را بصورت رایگان دریافت کرد. البته اگر قصد خرید این DLC را به صورت جداگانه دارید، می‌توانید هم‌اکنون از فروشگاه مایکروسافت با پرداخت 19.99 دلار آن را خریداری کرده و به بازی خود بیفزایید.

به علاوه می توانید نقد و بررسی Forza Horizon 3 از عصر ارتباط را مطالعه کنید.

نقد و بررسی اولین DLC بازی Forza Horizon 3، لذت رانندگی در برف و یخ در Blizzard Mountain