نقد و بررسی اپلیکیشن امیدپرواز، خرید اینترنتی بلیت هواپیما

نقد و بررسی اپلیکیشن امیدپرواز، خرید اینترنتی بلیت هواپیما

اپلیکیشن امیدپرواز یکی از مناسب‌ترین راه‌های خرید اینترنتی بلیت هواپیما است که در این مقاله قصد داریم تا به نقد و بررسی آن بپردازیم. با عصرارتباط همراه باشید.

همانطور که پیشتر پیش‌بینی می‌شد، اکنون بازار خرید بلیت‌های هواپیما، قطار، اتوبوس بین‌شهری و حتی رزرو هتل‌ها تحت‌تاثیر فراگیر شدن گوشی‌های هوشمند و توسعه اپلیکیشن‌های موبایلی قرار گرفته‌اند و هر روز شاهد افزایش این بازارهای اینترنتی هستیم. بدین ترتیب دیگر خبری از دردسرهای وقت گیری که باید برای خرید بلیت صرف می‌شد نخواهد بود. اپلیکیشن امیدپرواز یکی از این اپلیکیشن‌های کاربردی و پرطرفدار در زمینه خرید بلیت هواپیما است که در هر مکان و زمانی لیست پروازهای سیستمی و چارتری و هزینه بلیت‌های آن‌ها را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

محیط برنامه و رابط کاربری

طراحان اپلیکیشن امیدپرواز برای این برنامه محیطی نسبتاً قابل قبول از نظر ظاهری درنظر گرفته‌اند که غالباً دو رنگ (نارنجی و آبی) را به خود می‌بیند. با اینکه نقص و کمبود خاصی در محیط برنامه احساس نمی‌شود، اما طراحان برنامه می‌توانستند تا با به خرج دادن سلیقه بیشتر به جذاب‌تر کردن آن کمک کنند.

به طور کلی اپلیکیشن امیدپرواز در یک صفحه اصلی که مربوط به خرید بلیت هواپیما است و منوی کناری خود خلاصه می‌شود. کاربران برنامه برای خرید بلیت هواپیما ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شده، یک‌طرفه و یا دوطرفه بودن بلیت خود را انتخاب نموده و سپس با انتخاب شهر مبدا، شهر مقصد و تاریخ پروازهای خود می‌توانند لیست پروازهای موجود را مشاهده کنند.

خرید بلیت هواپیما

کاربر برنامه پس از مشاهده لیست پروازهای منطبق با درخواست خود می‌تواند با انتخاب هرکدام از آن‌ها نسبت به خرید بلیت خود اقدام کرده و پس از انجام مراحل مربوطه بلیت خود را در قسمت بلیت‌های من از منوی کناری برنامه مشاهده کند. به علاوه کاربران می‌توانند با استفاده از گزینه‌های انتخاب تعداد مسافران از قسمت پایینی صفحه اصلی برنامه تعداد مسافران بزرگسال، کودک و نوزاد را نیز مشخص کنند.

منوی کناری

به علاوه برای اپلیکیشن امیدپرواز به یک منوی کناری نیز درنظر گرفته شده است تا سهولت دسترسی کاربران به قسمت‌های مهم برنامه را میسر سازد. این منوی کناری گزینه‌هایی چون تراکنش‌های من، بلیت‌های من، افزایش اعتبار را در خود می‌بیند. بخش تراکنش‌های من مربوط به بخشی است که تراکنش‌های مالی کاربران در آن قسمت ذخیره می‌شود. بخش بلیت‌های من مربوط به بلیت‌های خریداری شده توسط کاربران است که در این قسمت به صورت آرشیو درمی‌آیند. در آخر بخش افزایش اعتبار نیز مربوط به بخشی است که کاربران همانند کیف پول می‌توانند برای خود اعتبار خریداری کنند.

 

همچنین امیدپرواز دارای تمامی مجوز های لازم از قبیل : نماد اعتماد الکترونیکی ، نشان ملي ثبت رسانه هاي ديجيتال ، سازمان هواپیمایی کشوری ، سازمان میراث فرهنگی و گردشگري می باشد.

مهم‌ترین ویژگی‌های اپلیکیشن امیدپرواز:
- جستجوگر پرواز های سیستمی و چارتر
- نمايش صددرصد پروازها
- ارائه بلیت چارتر از معتبرترین چارترکننده ها
- پشتیبانی 24 ساعته در همه روزهاي هفته و ايام تعطيل 
- مدیریت لیست مسافرین پیشین
- نمایش لیست بلیت های خریداری شده پیشین
- امکان پرداخت آنلاین و اعتباری
- امکان ارسال اطلاعات بلیت به ایمیل و تلفن همراه خود و یا شخص دیگر
- امکان مرتب‌سازی بر اساس قیمت و تاریخ پرواز

نقد و بررسی اپلیکیشن امیدپرواز، خرید اینترنتی بلیت هواپیما


../../../دریافت از کافه بازار
نقد و بررسی بازی