نقد و بررسی اپلیکیشن آنتن، تماشای HD مسابقات ورزشی

نقد و بررسی اپلیکیشن آنتن، تماشای HD مسابقات ورزشی

تلویزیون اینترنتی «آنتن»، سرویس چند‌رسانه‌ای است که اخیراً طراحی و تاسیس شده و در دو بستر وبسایت و اپلیکیشن درحال ارائه خدمات به کاربران خود است. با نقد و بررسی اپلیکیشن آنتن با عصرارتباط همراه باشید.

شاید شما نیز مانند بسیاری از افراد دیگر علاقه‌ی بی‌انتهایی به تماشای ورزش فوتبال و ورزش‌های دیگر داشته باشید و اگر طرفدار دوآتیشه یکی از تیم‌های معروف خارجی و یا حتی داخلی باشید، اصلاً دوست ندارید تا هیچ مانعی بین شما و تماشای مسابقه تیم مورد علاقه خود قرار بگیرد. هرچند از گذشته تا امروز مشاهده و پخش مسابقات برخی از این تیم‌ها به واسطه محدودیت زمان کنداکتورهای شبکه‌های سه و یا ورزش میسر نبوده است، اما حال به لطف اپلیکیشن آنتن و سرویس آن، تماشای هیچ مسابقه‌ای نمی‌تواند نامیسر لقب بگیرد.

نقد و بررسی اپلیکیشن آنتن، تماشای HD مسابقات ورزشی

در واقع به وسیله اپلیکیشن آنتن کاربران در هر مکان و زمانی که بخواهند، می‌توانند به محتوای ورزشی مورد علاقه خود دسترسی داشته و از طریق وبسایت و یا اپلیکیشن آنتن می‌توانند تا از لذت تماشای مسابقات ورزشی از جمله فوتبال بهره‌مند شوند.

رابط کاربری و طراحی

یکی از نقاط قوت اپلیکیشن آنتن را می‌توان رابط کاربری ساده و روان آن نامید. این اپلیکیشن با ارائه رابط کاربری کاربرپسند، به سادگی این امکان را برای کاربران خود فراهم می‌کند که به تمامی بخش‌های برنامه به راحتی دسترسی داشته باشند. به علاوه طراحی ساده و زیبای محیط برنامه نیز در جلب رضایت کاربران آنتن بسیار موثر بوده است. لازم به ذکر است که کاربران پس از ورود به برنامه بایستی ابتدا از طریق شماره تلفن همراه خود در برنامه آنتن حساب کاربری ایجاد کرده و وارد آن شوند. 

نقد و بررسی اپلیکیشن آنتن، تماشای HD مسابقات ورزشی

منوی‌کناری و تب جستجو

در کنار تمامی این بخش‌ها، آنتن به یک منوی کناری و یک تب جستجو نیز مجهز شده است. کاربران از طریق آیکون سه خطی که در قسمت بالایی و سمت راست صفحه اصلی برنامه وجود دارد می‌توانند به منوی کناری برنامه دسترسی پیدا کنند. در منوی کناری آنتن گزینه‌هایی چون حساب کاربری، پیام‌ها و ... وجود دارد. به علاوه کاربران از طریق آیکون ذره‌بین در قسمت بالایی و سمت چپ صفحه اصلی می‌توانند تا به جست و جوی برنامه مورد نظر خود بپردازند.

تماشای مسابقات ورزشی

کاربران پس از ورود به صفحه اصلی برنامه در یک نمای کلی می‌توانند تا دو بخش کلی برنامه یعنی پخش زنده و تلویزیون را مشاهده کنند. به علاوه کاربران قادر خواهند بود تا به مسابقات آنلاین درحال پخش، چارت مسابقات در ساعت‌های پیش رو به همراه جزئیات آن‌ها و اسلاید مسابقات مهم در یک نمای کلی و در بخش پخش زنده برنامه دسترسی داشته باشند. اما در بخش تلویزیون اپلیکیشن آنتن تنها شبکه تلویزیونی در دسترس شبکه سه است که کاربران می‌توانند تا این شبکه را به صورت زنده مشاهده‌ نمایند.

نقد و بررسی اپلیکیشن آنتن، تماشای HD مسابقات ورزشی

از جمله مزایای آنتن

اپلیکیشن آنتن به واسطه مزایای خوب خود توانسته است تا طرفداران بسیاری را به سمت خود جذب کند. علاوه بر پخش بسیاری از مسابقات ورزشی به صورت زنده، این اپلیکیشن دارای سرعت بالایی در پخش ویدئوها در کیفیت HD بوده است که تجربه‌ای بسیار لذت بخش از تماشای یک مسابقه فوتبال را به کاربران خود هدیه می‌کند. همچنین بهره‌مندی از کیفیت صدای دالبی دیجیتال (Dolby Digital) این تجربه را بیش از پیش لذت بخش خواهد کرد.

نقد و بررسی اپلیکیشن آنتن، تماشای HD مسابقات ورزشی

جمع‌بندی

در مجموع اپلیکیشن آنتن را می‌توان اپلیکیشنی موفق نامید که از طریق بسترهای وب و اپلیکیشن(اندروید و iOS) امکان تماشای مسابقات ورزشی مختلف را برای کاربران خود میسر نموده است و به این انتظار کاربران که از مدت‌ها پیش حس می‌شد پایان داده است.

نقد و بررسی اپلیکیشن آنتن، تماشای HD مسابقات ورزشی


../../../دریافت از کافه بازار
نقد و بررسی بازی