نقد و بررسی اپلیکیشن کیبورد فارسی زیبا نویس - سـیبرو

نقد و بررسی اپلیکیشن کیبورد فارسی زیبا نویس - سـیبرو

کیبورد حرفه‌ای و زیبانویس سیبرو کیبوردی است که با استفاده از آن میتوانید متن های خود را به شکل زیباتری دراورده و آن‌ها را به راحتی کشیده و زیبا کنید. همچنین این اپلیکیشن با تمها و پس زمینههای زیبای خود، رنگ و لعاب جذاب‌تری به محیط کاربری گوشی اندرویدی کاربران خود خواهد داد. در ادامه با بررسی اپلیکیشن "کیبورد زیبانویس سیبرو" با عصر ارتباط همراه باشید.

 

 

محیط کاربری

هنگامی که کاربر برنامه برای اولین بار وارد آن می‌شود، مراحل فعال سازی کیبورد که شامل چندین تاییدیه است به صورت واضح و ساده برای او توضیح داده خواهد شد. پس از انجام این مراحل کاربر قادر خواهد بود تا به سادگی از این کیبورد استفاده کند و از امکانات آن بهره مند شود.

 

 

به علاوه صفحه اصلی این برنامه خود شامل چندین و چند بخش متفاوت است که در ادامه به بررسی هرکدام از این بخش‌ها به صورت جداگانه خواهیم پرداخت.

 

جملات آماده و انتخاب تم

یکی از قابلیت‌های خوب کیبورد فارسی زیبانویس، جملات آماده است که کاربر برنامه با استفاده از این بخش میتواند متنهای دلخواه و پرکاربرد خود را به کیبورد خود اضافه کند. کاربر از منوی سه نقطه قسمت بالایی کیبورد قادر خواهد بود تا از این قابلیت استفاده کند.

دیگر بخش پرطرفدار این برنامه انتخاب تم نام دارد. کاربر این برنامه با استفاده از آن میتواند برای کیبورد خود تمهای متنوعی را انتخاب کند تا جلوه‌ی زیباتری به آن ببخشد.

 

شخصی‌سازی

بخش شخصی‌سازی در این برنامه مربوط به تنظیماتی نظیر چینش حروف و یا تغییر در اندازه نوشته‌ها می‌شود که کاربر به وسیله آن‌ها می‌تواند کیبورد خود را شخصی سازی کند.

 

 

تغییر پس زمینه و فونت کلیدها

یکی دیگر از قابلیت‌های جالب این برنامه، مربوط به بخش تغییر پس زمینه است. کاربران کیبورد زیبانویس میتوانند از بخش تغییر پس زمینه تصاویر گوناگون پیش فرض و یا دلخواه خود را برای زمینه کیبورد خود انتخاب کنند.

همانطور که از نام بخش فونت کلیدها پیداست، این بخش از برنامه با درنظر گرفتن 16 فونت متفاوت اجازه می‌دهد تا کاربر بیش از پیش کیبورد خود را شخصی سازی نموده و فونت دلخواه خود را برای کیبورد گوشی خود انتخاب کند.

 

آوای کلیدها و تنظیمات

برنامه کیبورد زیبانویس با درنظر گرفتن 11 صوت متفاوت برای کیبورد خود، این امکان را برای کاربر خود میسر می‌سازد تا صدای حاصل از انتخاب هر کلمه را شخصی سازی کند. این بخش که به نام آوای کلید‌ها در برنامه وجود دارد شامل آواهایی نظیر چوب، لیوان، تلگراف، در زدن و... می‌شود.

در آخر بخش تنظیمات کیبورد زیبا نویس، امکان مدیریت چندین قابلیت کاربردی و یا غیرضروری را در اختیار کاربر خود قرار می‌دهد. این تنظیمات شامل صدای کلیدها، نمایش/عدم نمایش نوار ابزار، ویبره در فشردن کلیدها و... می‌شود.

 

 

دیگر امکانات کیبورد

کیبورد زیبانویس سیبرو، دارای یک نوار بسیار پرکاربرد است که امکانات متعددی را برای کاربر خود فراهم میکند. این نوار در قسمت بالایی کیبورد قرار گرفته است و از طریق آن می‌توان به سهولت به آیتم‌هایی نظیر ایموجی‌ها، انتخاب تمام متن، کپی متن، جابجایی داخل متن، بریدن متن، جایگذاری متن، جملات آماده، کلیپ‌بورد و قابلیتی به نام تبدیل صدا به متن دسترسی داشت. به علاوه قابلیت کشیده نوشتن متن نیز در کیبورد سیبرو تعبیه شده است که از طریق کلید یــ در کیبورد در دسترس است. 

 

 

جمع‌بندی

کیبورد سیبرو یک اپلیکیشن کاربردی برای کسانی که دائماً با کیبورد گوشی خود سروکار دارند است. این کیبورد با تم‌ها و قابلیت‌های متعدد خود می‌تواند رنگی تازه به کیبورد گوشی‌های اندرویدی ببخشد و با امکانات خود سهولت و زیبایی در نوشتن را برای کاربران خود فراهم کند.

 

نقد و بررسی اپلیکیشن کیبورد فارسی زیبا نویس - سـیبرو


../../../دریافت از کافه بازار