نقد و بررسی Hidden Through Time

اگر از علاقه‌مندان بازی‌های ساده ولی سرگرم کننده هستید، با نقد و بررسی بازی Hidden Through Time با ما همراه باشید.

بازی Hidden Through Time، از آن دسته بازی‌هایی است که با چند مکانیزم بسیار ساده و حتی تکراری، می‌تواند برای مدتی هرچند کوتاه شما را سرگرم کند. این بازی که توسط استودیوی Crazy Monkey Studios ساخته شده است ، توانسته تا با استفاده از همان سبکی که غالب افراد جوان در این برهه‌ی زمانی حداقل یک بار آن را تجربه کرده‌اند، یک بازی سرگرم کننده اما اندکی ساده‌تر از حد انتظار تولید کند.

این بازی با دارا بودن گرافیک قابل قبول، مراحل متنوع و بخش آنلاین خود، می‌تواند گزینه‌ی جذابی باشد. هرچند این بازی در برخی موارد نظیر موسیقی از ایراداتی رنج می‌برد که در صورت موفقیتش می‌توان امید داشت تا به وسیله‌ی بروزرسانی‌هایی در آینده رفع شوند. در واقع، ما در این بازی با یک عنوان پیدا کردن اشیاء یا آیتم‌های مختلف در محیط روبرو هستیم و بازی‌بازان باید به وسیله‌ی نشانگر خود، اشیاء مخفی را بیابند. همچنین، درجه‌ی سختی مراحل بازی نیز به خوبی بالانس شده‌اند تا به تدریج با چالش‌های دشواری روبرو شویم.

با اینکه طراحان بازی برای جلوگیری از خسته کننده شدن بازی، بخشی به نام راهنما را برای هرکدام از آیتم‌ها طراحی نموده‌اند، اما این راهنمایی‌ها گاهاً خود به معماهای بسیار بزرگتر از پیدا کردن آیتم‌ها مبدل می‌شوند. برای مثال در برخی از مراحل این راهنمایی‌ها به قدری گنگ هستند که ترجیح می‌دهید تا به صورت تصادفی برروی تمامی محیط بازی کلیک کرده تا آیتم مورد نظر را بیابید.

از طرفی دیگر، سازندگان Hidden Through Time راه دومی نیز برای جلوگیری از خسته کننده شدن روند طی کردن مراحل نیز درنظر گرفته‌اند و برای دسترسی به مرحله‌ی بعدی لازم نیست تا تمامی آیتم‌ها را بیابید. 

در نهایت، باید اعتراف کرد که می‌توان تمامی محتوای بازی Hidden Through Time را تنها در چند سطر بالا مورد نقد و بررسی قرار داد. البته نباید از این نکته نیز غافل شویم که بخش آنلاین بازی به خودی خود می‌تواند تا حد بسیار زیادی از روند تکراری شدن بازی جلوگیری کند. بخش آنلاین این بازی جایی است که گیمرهای سراسر دنیا با ساخت و طراحی مراحل خود، آن را با سایرین به اشتراک می‌گذارند و دست بر قضا نمونه‌های بسیار جالبی نیز در بین آن‌ها دیده می‌شود.

در پایان، باید به این نکته اشاره نمود که بازی Hidden Through Time، پیچیدگی خاص یا تنوع بالایی در مکانیزم‌های خود ندارد که بتوانیم از آن‌ها ایراد خاصی بگیریم. البته موسیقی‌های بازی، افت فریم در مراحل شلوغ (به‌خصوص مراحل آنلاین) را می‌توان از عمده مشکلات این بازی دانست. این بازی هم‌اکنون در دسترس دارندگان پلتفرم‌های Nintendo Switch, PlayStation 4, Android, Xbox One, Microsoft Windows, macOS و Macintosh operating systems قرار دارد.

نقد و بررسی بازی Skellboy

نقد و بررسی بازی Skellboy

نقد و بررسی THIEF TOWN

نقد و بررسی THIEF TOWN

نقد و بررسی بازی In Other Waters

نقد و بررسی بازی In Other Waters

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه