بررسی اپلیکیشن آتاری دستی

بررسی اپلیکیشن آتاری دستی

قطعاً بسیاری از افرادی که از کودکی به دنبال سرگرمی‌های ویدئویی بوده‌اند، با دستگاه آتاری خاطرات بسیار زیادی دارند. این دستگاه علیرغم سادگی بازی‌های خود توانسته بود تا در دل بسیاری از افراد جا خوش کند و آن‌ها را ساعت‌ها پای خود بنشاند. با نقد و بررسی اپلیکیشن آتاری، با عصرارتباط همراه باشید.

آتاری دستی یک وسیله بازی جالب و سرگرم کننده است که بدون شک در دهه‌ی گذشته بسیاری از افراد را شیفته خود کرده بود و اکنون از آن به عنوان یک وسیله بازی خاطره انگیز یاد می‌شود. آتاری دستی بدون داشتن هیولاهای سه بعدی و بازی‌های پرزرق و برق توانسته بود به محبوبیت بسیار زیادی در بین افراد مختلف دست یابد که با مرور زمان و پیشرفت صنعت بازی به دست فراموشی سپرده شد. اکنون به لطف پیشرفت تکنولوژی و بوجود آمدن سیستم‌عامل اندروید بستری فراهم شده است تا بسیاری از خاطرات فراموش شده خود را زنده کنیم. همانطور که اشاره شد به لطف گوشی‌های هوشمند به راحتی میتوان شبیه‌ساز وسیله‌های بازی قدیمی را دانلود و نصب نمود که دستگاه آتاری یکی از آن‌ها است.

اپلیکیشن آتاری دستی که به نوعی شبیه‌ساز این وسیله است، این موقعیت را برای گوشی‌های اندرویدی فراهم می‌کند که تجربه‌ی دوباره و بدون هیچ تفاوتی از دستگاه آتاری را برای کاربران خود فراهم کند.

 

بررسی اپلیکیشن آتاری دستی

 

اپلیکشین آتاری دستی دارای چند بازی متفاوت و سرگرم کننده است که پس از نصب آن در دسترس خواهند بود. بدون شک اگر شما هم تجربه‌ی استفاده از این وسیله را در دوران کودکی و نوجوانی خود داشته باشید، پس از تجربه‌ی دوباره آن‌ها به این نتیجه خواهید رسید که مهم‌ترین ویژگی یک بازی خوب, جهان عظیم و گرافیک چشم‌نواز آن‌ها نیست و آن المان سرگرم کننده بودن آن است.

اپلیکیشن آتاری دستی تمامی بازی‌های کلاسیک دهه 50 و 60 را در خود جای داده است که همه ما با آن ها خاطره داریم و سادگی آن ها باعث آسایش و تفریح ما بود. این اپلیکیشن کاربر خود را به دنیای کودکی خود باز می گرداند و با ماشین رالی که وظیفه داشتند تا با آن از موانع رد شوند و یا مار کوچکی که با کنترل آن و بدست آوردن غذا سعی در بزرگ‌تر کردن آن داشتند، دوباره روبرو خواهد کرد.

 

بررسی اپلیکیشن آتاری دستی

 

رابط کاربری

سازندگان اپلیکیشن آتاری دستی سعی کرده‌اند تا هرچه بیشتر به شکل واقعی از یک دستگاه آتاری برسند و به همین منظور، با پیچیدگی خاصی در رابط کاربری آن روبرو نیستیم. کاربر آتاری دستی در هنگام ورود به آن با سه گزینه شروع، درباره‌ما و آموزش بازی روبرو خواهد شد. بخش آموزش بازی تمامی دکمه‌های موجود در بازی و نحوه شروع و انجام بازی را به کاربر خود به صورت کامل شرح خواهد داد.

 

بررسی اپلیکیشن آتاری دستی

 

اما پس از لمس دکمه شروع، کاربر به صفحه‌ای میرسد که دستگاه آتاری را کاملاً به شکل واقعی شبیه سازی نموده و حتی برای روشن کردن آن باید روی دکمه on/off لمس کند. پس از لمس دکمه on/off، دستگاه با ملودی آشنای خود روشن شده و کاربر می‌تواند پس از انتخاب بازی مورد نظر خود و لمس دکمه start، به انجام آن بپردازد.

 

بررسی اپلیکیشن آتاری دستی

 

جمع‌بندی

در مجموع برنامه آتاری دستی، یک برنامه الگو برداری شده از وسیله آتاری است که با صداها و تصاویر دقیقاً مشابه آن، رنگ و بوی جالب و واقعی از یک وسیله بازی را به خود گرفته است. این برنامه امکانات و ویژگی هایی نظیر صدا و تصویر اصلی خود آتاری را درخود می‌بیند که بوسیله آن می‌توان به رویاهای کودکی خود بازگشت.

 

 

../../../دریافت از کافه بازار