نقد و بررسی اپلیکیشن دمنوش‌های گیاهی

نقد و بررسی اپلیکیشن دمنوش‌های گیاهی

امروزه با پیشرفت علم گیاه‌شناسی، محققان دریافتند که برخی از گیاهان خاصیتهای متنوع دارویی دارند که برای سلامتی انسان بسیار مفید هستند. بهترین راه استفاده از این گیاهان پرخاصیت، استفاده از دمنوش‌های گیاهی است که زمانی کم‌تر کسی علاقه به نوشیدن آن‌ها داشت و امروزه بسیاری از کافه‌های مشهور شهرها را پرکرده‌اند. اگر می‌خواهید وارد دنیای پرخاصیت این گیاهان شوید، اپلیکیشن دمنوش‌های گیاهی راهی بسیار ساده را پیش پای شما خواهد گذاشت. با نقد و بررسی این اپلیکیشن با عصرارتباط همراه باشید.

گیاهان دارویی و دمنوشهای گیاهی یکی از بهترین گزینه‌های مقابله با انواع بیماریها و حفظ سلامتی است. امروزه بسیاری از افراد از این دمنوش‌ها برای مکمل لاغری، مسکن و بسیاری از اهداف دیگر استفاده می‌کنند. اپلیکیشن دمنوش‌های گیاهی با دردسترس قرار دادن خواص و اطلاعات هرگیاهی که فکرش را بکنید، وسیله‌ای پرکاربرد و پرطرفدار برای افرادی است که قصد دارند تا وارد دنیای این معجون‌های سلامتی طبیعی شوند.

 

نقد و بررسی اپلیکیشن دمنوش‌های گیاهی

 

محیط برنامه و رابط کاربری

محیط اپلیکیشن دمنوش با بهره‌گیری از تصاویری از دمنوش‌های متنوع، رنگ‌های زیبا و فونت‌های مناسب، خود به یکی از نقاط قوت برنامه تبدیل شده است. رابط کاربری برنامه نیز یکی دیگر از نقاط قوت آن است و با اینکه با یک برنامه ساده از نظر محتوا روبرو هستیم، تمامی بخش‌های اصلی آن در صفحه اصلی دردسترس کاربران قرار دارد.

 

نقد و بررسی اپلیکیشن دمنوش‌های گیاهی

 

دمنوش‌ها، نوشیدنی‌ها و جستجو سه بخش اصلی برنامه هستند که کاربر در هنگام ورود به برنامه در صفحه اصلی با آن‌ها روبرو خواهد شد. به علاوه بخش‌های دیگری نظیر درباره برنامه، تنظیمات و برگزیده‌ها در قسمت بالایی صفحه اصلی برنامه قرار دارند. 

دمنوش‌ها

بخش دمنوش‌ها در این برنامه شامل اطلاعات مختلفی از ده‌ها دمنوش مختلف می‌شود که پس از انتخاب این بخش از صفحه اصلی برنامه دردسترس کاربر قرار خواهند گرفت. کاربر برنامه پس از ورود به این بخش به صفحه‌ای هدایت خواهد شد که اطلاعاتی از ده‌ها دمنوش مختلف نظیر آفتابگردان، آویشن، استویا و... را به صورت کامل برای آن‌ها تشریح خواهد کرد. این اطلاعات شامل خواص و کاربردهای درمانی، نحوه‌ی آماده سازی و مصرف میشود که به صورت مصور برای کاربران برنامه درنظر گرفته شدهاند.

 

نقد و بررسی اپلیکیشن دمنوش‌های گیاهی

 

این بخش از نظر تعدد و اطلاعات برای دمنوش‌های مختلف از کیفیت خوبی برخوردار است و خوب ارزیابی می‌شود.

نوشیدنی‌ها

دیگر بخش مهم برنامه نوشیدنی‌ها نام دارد که اپلیکیشن دمنوش طریقه آماده‌سازی، مصرف و خواص ده‌ها نوشیدنی مختلف را به صورت مصور برای کاربران خود شرح می‌دهد. این بخش خود به چهار بخش نوشیدنی‌های سرد، گرم، چربی‌سوز و آرام بخش تقسیم شده است و هرکدام از نوشیدنی بنا به خواص و شکل و شمایل خود در این بخش‌ها دسته‌بندی شده‌اند. کاربر برنامه هنگام ورود به این بخش مستقیماً با این چهار بخش روبرو خواهد شد و پس از انتخاب هرکدام، نام ده‌ها نوشیدنی مختلف نمایان خواهد شد. کاربر برنامه پس از انتخاب نوشیدنی مورد نظر خود با اطلاعات موجود در مورد آن نوشیدنی روبرو خواهد شد.

 

نقد و بررسی اپلیکیشن دمنوش‌های گیاهی

 

بخش نوشیدنی‌ها با اینکه از نظر فراوانی راضی کننده بوده، اما از نظر اطلاعات و مصور بودن نسبتاً ضعیف عمل کرده است و جای پیشرفت زیادی دارد.

جستجو و تنظیمات

دیگر بخش‌های اپلیکیشن دمنوش مربوط به بخش‌های جستجو و تنظیمات می‌شود. بخش جستجو که خود یکی از سه بخش اصلی موجود در صفحه اصلی برنامه است، به کاربر خود اجازه می‌دهد تا با وارد کردن عبارت مورد نظر و انتخاب نام دمنوش و یا خواص آن، به جستجو دمنوش مورد نظر خود بپردازد. بخش تنظیمات این برنامه نیز تنظیماتی نظیر اندازه قلم، فاصله بین خطوط و... را در اختیار کاربران برنامه قرار می‌دهد تا بنا به نیاز خود، برنامه را شخصی سازی کنند.

 

نقد و بررسی اپلیکیشن دمنوش‌های گیاهی

 

جمع‌بندی

اپلیکیشن دمنوش یک اپلیکیشن جامع در مورد دمنوش‌های گیاهی است که امروزه بسیار پرطرفدار شده‌اند و این اپلیکیشن با گردآوری اطلاعات مختلف از ده‌ها دمنوش و یا نوشیدنی‌های گیاهی، بسیاری از کاربران علاقه‌مند به این معجون‌های سلامتی را بی‌نیاز خواهد کرد.

../../../دریافت از کافه بازار