نقد و بررسی اپلیکیشن پاکلین، خدمات خشکشویی آنلاین

نقد و بررسی اپلیکیشن پاکلین، خدمات خشکشویی آنلاین

امروزه با بیشتر شدن دغدغه‌ها، کمتر کسی است که بتواند به تمامی کارهای روزمره خود برسد و برای انجام تک تک آن‌ها وقت صرف کند. اما با افزایش این دغدغه‌ها راه حل‌های متفاوتی نیز برای آن‌ها درنظر گرفته می‌شود که خدمات و سرویس‌های آنلاین سرآمد آن‌ها هستند. تاکسی‌های اینترنتی و خدمات خودرو آنلاین از جمله این سرویس‌ها بوده‌اند که به خوبی اصطلاحاً جاافتاده‌اند و اما حال نوبت به خدمات خشکشویی آنلاین رسیده است. در این مقاله قصد داریم تا به بررسی اپلیکیشن پاک‌لین بپردازیم که به نوعی مسئول ارائه این سرویس است. با عصرارتباط همراه باشید.

نقد و بررسی اپلیکیشن پاکلین، خدمات خشکشویی آنلاین

خشکشویی آنلاین پاکلین شرکت ارائه کننده خدمات اتوشویی و خشکشویی آنلاین فعال در 22 منطقه تهران است. در واقع پاک‌لین، خدمات خشکشویی را نیز همانند بسیاری از خدمات دیگر به سبک امروزی ارائه می‌کند و با استفاده از بستری که گوشی‌های هوشمند فراهم کرده‌اند، با تهیه اپلیکیشن خود در حال ارائه خدمت به تهرانیان است. این سرویس شبانه روز و از هر نقطهای به درخواست خدمات خشکشویی خود رسیدگی می‌کند.

اپلیکیشن Paklean

شرکت پاکلین اپلیکیشنی هم‌نام با شرکت خود یعنی Paklean (پاکلین) را برای دو سیستم عامل اندروید و آیاواس تهیه و عرضه کرده‌است که به صورت رایگان قابل دانلود و نصب است. در ادامه به نحوه کارکرد اپلیکیشن و نقاط قوت و ضعف آن خواهیم پرداخت.

نقد و بررسی اپلیکیشن پاکلین، خدمات خشکشویی آنلاین

عضویت در پاکلین

به منظور ارائه خدمات، کاربر برنامه پس از ورود به آن بایستی به ایجاد حساب کاربری شخصی خود بپردازد. ایجاد حساب کاربری نیز فرآیند بسیار ساده‌ای دارد و تنها نیازمند یک شماره تلفن همراه است تا پیامک تایید به آن ارسال گردد. بدین منظور کاربر برنامه پس از اجرای آن باید آیکون سه خط واقع شده در در گوشه بالا و سمت راست صفحه را لمس نماید تا منوی کناری برنامه ظاهر گردد. سپس با گزینه ایجاد حساب کاربری روبرو خواهد شد که اولین گزینه در منوی کناری برنامه است. لازم به ذکر است که کاربران برنامه پس از عضویت در آن، اعتبار ده هزار تومانی را به عنوان هدیه دریافت خواهند کرد.

نقد و بررسی اپلیکیشن پاکلین، خدمات خشکشویی آنلاین

رابط کاربری و نحوه عملکرد اپلیکیشن‌

طراحان اپلیکیشن پاکلین در درنظرگرفتن فونت‌های مناسب و قابلیت‌های مرتبط با نحوه کار برنامه به نوعی خوش سلیقگی به خرج داده‌اند و در مجموع با برنامه‌ای هرچند ساده و با جزئیات کم ولی زیبا روبرو هستیم.

  کاربر برنامه پس از ورود به آن به بخشی رجوع خواهد داده شد که در آن باید آدرس خود و یا محل تحویل دادن البسه‌های خود را انتخاب کند. به‌منظور سهولت در انجام این امر این اپلیکیشن به کاربر خود اجازه می‌دهد تا از طریق نقشه آدرس مورد نظر خود را دقیقاً انتخاب کند. پس از انتخاب آدرس کاربر به بخشی رجوع داده می‌شود که بخش تکمیل سفارش نام دارد. کاربر برنامه در این قسمت باید آدرس خود را به صورت نوشتاری وارد کرده و زمان دریافت البسه‌ها را نیز تعیین کند. لازم به ذکر است که هزینه دریافت و ارسال لباس‌ها رایگان ‌هستند.

نقد و بررسی اپلیکیشن پاکلین، خدمات خشکشویی آنلاین

ثبت‌سفارش

کاربر برنامه پس از انجام مراحل فوق باید گزینه ثبت سفارش را انتخاب کند تا به بخشی به نام لیست قیمت‌ها دسترسی پیدا کند. این بخش امکان دسترسی کاربران به لیست قیمتهای خدمات خشکشویی و اتوشویی مختلف را میسر می‌سازد. این قیمت‌ها در دستهبندی‌های مختلفی نظیر زنانه، مردانه و منسوجات قرار گرفته‌اند و کاربران می‌توانند تا پیش از ثبت سفارش از هزینه آن مطلع شوند.

نقد و بررسی اپلیکیشن پاکلین، خدمات خشکشویی آنلاین

بدین ترتیب فرآیند ثبت سفارش نهایی خواهد شد و کاربران می‌توانند وجه موردنظر را نیز به صورت آنلاین، از طریق اعتبار و یا به صورت نقدی پرداخت کنند.

نقد و بررسی اپلیکیشن پاکلین، خدمات خشکشویی آنلاین

جمع‌بندی

در مجموع شرکت خدماتی پاکلین با ارائه چنین سرویسی، یک سرویس خدماتی جدید و نوپا را به دیگر سرویس‌های آنلاین افزوده است که این امر به وسیله برنامه پاکلین میسر شده است. درمورد نقاط قوت و ضعف این برنامه نیز باید اشاره به این موضوع کرد که این برنامه با ارائه قابلیت‌هایی نظیر امکان ثبت آنلاین درخواست خدمات خشکشویی و اتوشویی، امکان دسترسی به لیست قیمت خدمات، امکان پرداخت اعتباری و نقدی هزینه و دریافت و تحویل رایگان لباس ها بستر مناسبی برای ارائه هرچه بهتر این سرویس ارائه نموده است و هنگام فعالیت با پاکلین، با نقطه ضعف خاصی روبرو نبوده‌ایم.

نقد و بررسی اپلیکیشن پاکلین، خدمات خشکشویی آنلاین


../../../دریافت از کافه بازار