خدمات تلفن ثابت و همراه اول همگرا می‌شوند

خدمات تلفن ثابت و همراه اول همگرا می‌شوند

اپراتور اول تلفن همراه و شرکت آشنای اول برای ارائه خدمات خود به‌صورت متمرکز و همگرا در دومین روز از برگزاری چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی تله‌کام تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
بر اساس این تفاهم‌نامه که به امضای وحید صدوقی، مدیرعامل همراه اول و علی کارگزار، مدیرعامل آشنای اول رسید، مقرر شد این شرکت‌ها در راستای تحولات صورت گرفته، خدمات خود را به صورت متمرکز در مراکز خاصی ارائه کنند؛ در واقع از این پس خدمات همراه و ثابت در یک مرکز به مشترکان دو اپراتور همراه اول و آشنای اول ارايه خواهد شد.
مظفر پوررنجبر، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در مراسم امضای این تفاهم‌نامه گفت: «پس از خصوصی‌سازی طرح تحول شرکت مخابرات ایران با نگاه همگرایی انجام شد.»
او افزود: «به لحاظ اقتصادی، تجاری، مالی و فنی و به‌خصوص از دیدگاه سرویس، سازمان آماده می‌شود خدمات حوزه‌های مالی، فنی و بازرگانی را همگرا کنند تا در نهایت مشتری از سردرگمی برای مراجعه و دریافت سرویس‌ها از نقاط مختلف برای چند سرویس رها شود و بتواند چند سرویس را از یکجا بگیرد.»
به گفته پوررنجبر، لازمه این همگرایی این است که بین حوزه سیار و ثابت همگرایی کامل ایجاد شده باشد و توافق کلی و سازمانی حاصل شود.
او گفت: «بر همین اساس اولین تفاهم‌نامه در حوزه سرویس برای انجام و تحقق اهداف تحول گروه مخابرات ایران در راستای همگرایی امضا می‌شود.»

نقد و بررسی بازی