از موبازی تا موفایل

شرکت راهکارهای همراه کارینا در زمینه سرویس‌های ارزش‌افزوده با اپراتورهای مختلف همکاری می‌کند. از جمله خدمات این شرکت می‌توان به‌ سرویس‌های ارزش‌افزوده و سرویس‌های پیام‌ کوتاه اشاره کرد. کاربران می‌توانند به‌وسیله پیام کوتاه عضو سرویس‌های مختلفی شوند که توسط این شرکت ارائه می‌شود و از آنها استفاده کنند.
این شرکت با هنرمندان موسیقی نیز قرارداد دارد و حق‌ نشر دیجیتالی اثرهای آنها را به ‌دست آورده  است. کاربران در سایت Ritmo.ir که برای حمایت از قانون کپی‌رایت راه‌اندازی شده، می‌توانند به موسیقی‌های مختلف گوش دهند.
سایت autocharge.ir نیز از دیگر سرویس‌های این شرکت محسوب می‌شود که مشترکان سیم‌کارت‌های اعتباری همراه‌اول می‌توانند از آن شارژ خریداری کنند.
سایت موبازی نیز از دیگر فعالیت‌های این شرکت مربوط به بازی‌های موبایل است. بازی‌های پیامکی و بازی‌هایی را که‌ به‌صورت یک برنامه طراحی شده‌اند می‌توانید با مراجعه به این سایت تجربه کنید. سایت موبازی به‌صورتی طراحی شده که برنامه‌نویس‌های مختلف می‌توانند بازی‌های خودشان را روی آن عرضه کنند تا کاربران بتوانند آنها را دانلود کرده و مشغول بازی شوند. البته سیستم‌های پرداخت هزینه مختلفی هم برای برخی بازی‌ها درنظر گرفته شده که باتوجه به‌ اپراتورهای مختلف، مبلغ این هزینه‌ها متفاوت است.این شرکت با راه‌اندازی سایت mofile.ir خدمات اشتراک‌گذاری داده‌ها براساس‌cloud computing را ارائه می‌کند. کاربران می‌توانند فایل‌های مورد علاقه‌ خودشان را برای دیگران به این صورت به اشتراک بگذارند. کاربران با عضویت در این سایت می‌توانند اطلاعات خود را در فضایی که دراختیار می‌گیرند، ذخیره کنند تا از طریق اینترنت در هر زمان که می‌خواهند به آن فایل دسترسی داشته باشند.
اینجا و آنجا، نام سرویس دیگر این شرکت است که براساس GPS و‌LBS(location based services) کار می‌کند و کاربر به‌وسیله آن می‌تواند از خدمات برخی بازی‌ها و برنامه‌ها استفاده کند. البته خدمات شهری مانند مشخص کردن نزدیک‌ترین کتابخانه و یا فرهنگ‌سرا به شما نیز جزو خدمات این سرویس به حساب می‌آید.

خبر

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه