سداد از پرداخت عوارض خروج از کشورو جریمه تخلفات رانندگی با موبایل رونمایی کرد

شرکت سداد دیروز در نمایشگاه الکامپ از درگاه جدید پرداخت این شرکت و نسخه نوین اپلیکیشن ایوا با خدمات جدید رونمایی کرد که بر این اساس پرداخت عوارض خروج از کشورو جریمه تخلفات رانندگی با موبایل امکان پذیر شد.
 مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد در این مراسم گفت: در نسخه جدید اپلیکیشن ایوا امکان پرداخت عوارض خروج از کشورو جریمه تخلفات رانندگی فراهم شده است.
محمد مهدی صادق افزود: کاربران این اپلیکیشن برای خروج از کشور با پرداخت عوارض آن، از طریق اپلیکیشن ایوا در لحظه، بدون مراجعه به شعب بانک ملی و تهیه فیش می توانند تنها با ارائه پاسپورت درعوارضی ها از کشور خارج شوند.
وی افزود: با توجه به این که بک گراند اپلیکیشن ایوا سیستم پرداخت عوارض خروج از کشور است با پرداخت عوارض از طریق این سامانه ظرف مدت ۳۰ دقیقه امکان خروج از تمام عوارضی ها فراهم است.
صادق همچنین در خصوص پرداخت خلافی خودرو از طریق اپلیکیشن ایوا گفت: با وارد کردن شماره کارت ماشین  در این اپلیکیشن لیستی از تمام خلافی های نمایش داده می شود و امکان پرداخت گروهی و یا انتخاب یک یا چند گزینه درآن میسراست.
مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد با اشاره به قابلیت های نسخه جدید درگاه پرداخت این شرکت، گفت: این درگاه با توجه به درصد نفوذ کاربران تلفن همراه که همواره رو به افزایش است، طراحی شده و در دستگاه تبلت و تلفن های همراه هوشمند به راحتی قابل مشاهده و استفاده است.
صادق امنیت را یکی از نگرانی های جدی کاربران در فضای مجازی عنوان کرد و گفت: نسخه جدید این درگاه با آخرین پروتکل امنیتی در این بخش طراحی شده و ازاین منظر از امنیت بالایی برخوردار است.
وی یکی از ویژگی های این درگاه راحجم کم و سرعت بارگذاری بالای آن دانست و گفت: عملیات پرداخت در این درگاه با سرعت بالا برای کاربران فراهم شده است و کاربران به راحتی می توانند تمام قبوض خود را پرداخت و گزارشات تراکنش های خود را به صورت وب سرویسی و وب سایتی دریافت کنند.
صادق افزود: یکی از امکانات زیر ساختی این درگاه، امکان تسهیم است وکاربر با انجام یک تراکنش می تواند تسهیم را برای چند حساب انجام دهد.