اپلیکیشن ایوا به سرویس انحصاری پرداخت عوارض خروج از کشور مجهز شد

شرکت پرداخت الکترونیک سداد در بیست و سوومین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ از خدمت پرداخت عوارض خروج از کشور با حضور حسین‌زاده مدیرعامل بانک ملی رونمایی کرد.

براساس این گزارش، تمامی کاربران با نصب اپلیکیشن ایوا می‌توانند در هر لحظه‌ای که اراده کنند عوارض خروج از کشور خود و سایرین را پرداخت کنند.

از آنجا که شرکت پرداخت الکترونیک سداد این خدمت را با همکاری پلیس گذرنامه راه‌اندازی کرده است، پس از پرداخت عوارض از طریق اپلیکیشن ایوا طی 30 دقیقه امکان خروج از تمامی مرزهای کشور فراهم است و مسافران دیگر نیازی به ایستادن در صف بانک برای پرداخت عوارض خروجی نخواهند داشت.

رونمایی از امروز

روز گذشته اپلیکیشن پرداخت الکترونیک متصل به ام‌پوز شرکت سداد در غرفه این شرکت در نمایشگاه الکامپ 96 رونمایی شد. در جریان این مراسم یک دستگاه موبایل و یک ام‌پوز در کنار یکدیگر قرار داده شد و این دو دستگاه از طریق درگاه بلوتوث به یکدیگر متصل شدند.

به محض اتصال تراکنش‌های خرید، موجودی، قبض و خرید شارژ روی صفحه موبایل و در اپلیکیشن شرکت سداد به نمایش در آمدند. با انتخاب هر یک از این چهار نوع تراکنش در موبایل مابقی مراحل در دستگاه ام‌پوز انجام می‌شد.

در تستی که در نمایشگاه انجام گرفت تراکنش گرفتن موجودی در اپ موبایلی انتخاب شد و به محض انتخاب این گزینه بلافاصله پیام کارت را بکشید روی دستگاه ام‌پوز ظاهر شد و پس از کشیدن کارت روی ام‌پوز و وارد کردن رمز کارت، اطلاعات بین دستگاه ام‌پوز و موبایل رد و بدل شده و عدد موجودی روی صفحه موبایل به نمایش در آمد. همچنین در این تست عملیات خرید نیز به صورت موفقیت‌آمیز توسط ام‌پوز متصل به موبایل شرکت سداد انجام شد و رسید تراکنش روی صفحه موبایل به نمایش در آمد.

با رونمایی از این دستگاه جدید واضح است که از این پس شرکت سداد آماده ارایه این خدمت به مشتریان خود است و متقاضیان می‌توانند برای دریافت این خدمت به شرکت سداد مراجعه کنند.