توسعه‌دهنده گرامی!

با پیشرفت روزافزون تکنولوژی و به خصوص صنعت موبایل، برنامه ها و بازی ها نیز روز به روز بیشتر شده و با کیفیت بیشتر و درنسخه‌های تازه‌تر عرضه می شوند. وجود یک رسانه خبری برای معرفی و بررسی تخصصی آن ها لازم و ضروری است. هفته‌نامه عصر ارتباط با بیش از 17 سال سابقه در حوزه فاوا به عنوان شناخته‌شده‌ترین رسانه حوزه ICT کشور در نظر دارد که هم به در فرمت اینترنتی و هم در فرمت چاپی به نقد و بررسی اپلیکیشن‌های کشور بپردازد.

تحریریه عصر ارتباط با بهره‌مندی از تیمی مجرب از کارشناساسان سرشناس حوزه ICT کشور این امکان را دارد که به معرفی و نقد و بررسی اپلیکیشن، بازی و نرم‌افزارهای توسعه دهندگان گرامی بپردازد. بررسی‌های انجام شده از طریق هفته‌نامه عصر ارتباط، وب‌سایت رسمی عصر ارتباط،صفحات عصر ارتباط در مارکت‌های اندرویدی و صفحات رسمی هفته‌نامه در شبکه‌های اجتماعی و آپارات منتشر می‌شود.

گفتنی است هدف ما از ارایه این خدمت به توسعه دهندگان گرامی بیش از هرچیز اعتلای صنعت فاوای کشور و کمک به کسب و کارهای نوپای کشور عزیزمان است.

شایان ذکر است پس از ثبت درخواست، حداکثر تا 24 ساعت پس از آن به شما از طریق ایمیل پاسخ داده خواهد شد. در صورت وجود هرگونه سوال و یا پیشنهاد می توانید از طریق فرم تماس با ما سایت و یا ایمیل با ما در ارتباط باشید.

 

آی دی پشتیبانی تلگرام سایت: @asreertebatweekly_admin

 

ایمیل: reviews@asreertebat.com