آماده حمایت از فین تک‌ها هستیم

آماده حمایت از فین تک‌ها هستیم

معاون طراحی شرکت به پرداخت ملت از آمادگی این شرکت به‌منظور سرمایه‌گذاری و همکاری با کسب‌وکارهای فین تکی خبر داد و گفت: فعالیت فین تک‌ها منجر به ایجاد کسب‌وکارهای جدید و تخصصی می‌شود و شرکت به پرداخت ملت از این رویه حمایت می‌کند.
آرش لرستانی با بیان این مطلب گفت: ساده‌سازی محصول‌ها یکی از پارامترهای کلیدی پیشرفت در آینده خواهد بود که باعث بهبود خدمات، سودآوری، کاهش هزینه‌ها می‌شود و به‌تبع با افزایش امکان توسعه محصولات رضایت‌مندی مشتریان را افزایش می‌دهد.
وی ادامه داد: فین تک‌ها ابزارهای نوآورانه هستند که با ساده‌سازی خدمات و محصولات می‌توانند در آینده‌ای نزدیک صنعت پرداخت را در کشور متحول کنند.لرستانی یادآور شد: کسب‌وکارهای فین تکی با بهره‌گیری از بازارهای نوین پرداخت بانکی که مبتنی بر شبکه‌های اجتماعی و گوشی‌های هوشمند است به‌تدریج در حال جایگزین شدن با پول سنتی و حتی کارت‌های بانکی هستند.
وی تأکید کرد: روند دنیا در حال حاضر حرکت به سمت بهره‌برداری از کسب‌وکارها فین تکی است و بانک‌ها به سرویس‌دهنده خدمات مبدل شده‌اند و همکاری این دو رکن منجر به توسعه و تخصصی شدن کسب‌وکارها خواهد شد و این روند به‌تبع نیز با تغییراتی در کشور دنبال می‌شود.
معاون طراحی شرکت به پرداخت ملت با تأکید بر این‌که شرکت به پرداخت ملت علاقه‌مند به حمایت از کسب‌وکارهای فین تکی است، گفت: فعالیت فین تک‌ها منجر به ساده‌سازی خدمات و به‌تبع کاهش هزینه‌ها می‌شود و شرکت به پرداخت ملت به‌عنوان یک شرکت پرداخت الکترونیک سعی در آماده کردن تمام زیرساخت‌ها برای همکاری با  فین تک‌ها را در برنامه دارد.
او افزود: فین تک‌ها بخش‌ها و دسته‌بندی‌های مختلفی دارند که ما در به پرداخت با تجهیز امکانات و فراهم کردن زیرساخت‌ها آمادگی سرویس‌دهی به آنها را داریم.
لرستانی گفت: شرکت به پرداخت در تولید سامانه‌های که شرکت‌های فین تکی برای ارتباط نیاز دارند سرعت، امنیت و دقت را مدنظر قرار داده و کیفیت این ارتباط را تضمین می‌کند.
وی تأکید کرد: ما آمادگی داریم به‌عنوان سرمایه‌گذار با فین تک‌هایی که از ایده‌های خلاقانه‌ای برخوردار هستند، شریک شویم و با حمایت مالی و معنوی این کسب‌وکارها را در مسیر توسعه و تبدیل‌شدن به یک بیزینس مستقل همراهی کنیم.
لرستانی گفت: مدیران شرکت به پرداخت ملت معتقدند با توسعه فعالیت‌های فین تکی ارایه خدمات به مردم با تعریف کسب‌ و کارهای جدید و تخصصی با سهولت بیشتری انجام می‌شود و ما در راستای مشتری مداری از این روند حمایت می‌کنیم.