بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی الکامپ فردا افتتاح می‌شود

  • توسط نویسنده
  • ۱ سال پیش
  • ۰

به گزارش مهر به نقل از بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ؛ محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران خود را آماده برگزاری بزرگترین رویداد فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور (بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر، تجارت الکترونیک، الکامپ) می‌کند، نمایشگاهی که از ۴ تا ۷ تیرماه و با حضور صدها شرکت داخلی و خارجی برگزار می‌شود.

این نمایشگاه امسال با شعار «آینده بهتر برای اقتصاد دیجیتال» و با حضور قریب به اتفاق شرکت‌های فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، برگزار خواهد شد.

در بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر، تجارت الکترونیک (الکامپ) بیش از ۴۵۰ شرکت حضور و مشارکت دارند که از این تعداد ۵۰ شرکت خارجی و از کشورهای ازبکستان، فرانسه، پاکستان، بوسنی، سوریه، چین، روسیه، ترکیه، ارمنستان و عراق هستند که نوین‌ترین برنامه‌ها، تولیدات و خدمات خود را ارائه می‌کنند.

در نمایشگاه امسال حضور استارت‌آپ ها، شرکت‌های نوآور و خلاق و دانش بنیان بسیار پر رنگ تر از سال‌های گذشته است بطوری که از تعداد شرکت‌های حاضر در نمایشگاه، حدود یکصد و پنجاه شرکت دانش بنیان و استارت آپ هستند.

قر ار است در طول چهار روز برگزاری بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ، چندین محصول فناورانه جدید در حوزه‌های مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات، رونمایی شود.

بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ با هدف ارائه آخرین دستاوردهای کشورمان در حوزه فناوری اطلاعات، معرفی جدیدترین محصولات و دستاوردهای شرکت‌های داخلی، توسعه تجارت الکترونیک، فراهم کردن زمینه‌های جذب سرمایه خارجی برای شرکت‌های دانش بنیان و یا استارتاپ‌های داخلی، ترویج فرهنگ استفاده از فناوری و محصولات تجارت الکترونیک در زندگی روزمره، فراهم شدن بستری برای تعاملات و همکاری‌ها برای شرکت‌های حوزه تجارت الکترونیک و کامپیوتر و ارتباطات و جذب بازارهای منطقه برگزار می‌شود.

پذیرش تعدادی از مقامات دولتی و خصوصی از ۲۰ کشور جهت برپایی نشست‌های B2B و همچنین بازدید و آشنایی با ظرفیت‌های داخلی، از برنامه‌های اصلی این رویداد مهم بشمار می‌رود. برگزاری بیش از یکصد سخنرانی و ده‌ها نشست و سمینار و کارگاه‌های تخصصی و حضور مقامات، کارشناسان، متخصصان و استادان دانشگاه‌ها با هدف ارتقا کیفیت و اطلاعات فنی در صنعت الکترونیک و کامپیوتر، از دیگر برنامه‌های جانبی الکامپ امسال است.

این نمایشگاه در هشت بخش اصلی؛ الکترونیک صنعتی، کامپیوتر و سخت‌افزار، نرم‌افزار و خدمات مرتبط، تجهیزات ارتباطی، تجهیزات صوتی و تصویری، تجهیزات مخابراتی، تجهیزات اندازه‌گیری و کنترل و خدمات فنی و پشتیبانی برگزار می‌شود.

الکامپ به عنوان بزرگ‌ترین رویداد فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور، عرصه طراحی، ساخت، تولید و پشتیبانی از محصولات، خدمات، محتوا و راهکارهای صنایع الکترونیک، کامپیوتر و دیجیتال کشور است که با حضور گسترده و چشمگیر دست‌اندرکاران این حوزه برگزار می‌شود.

بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ از ۴ تا ۷ تیرماه هر رُوز از ساعت ۸ تا ۱۶ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آماده بازدید علاقمندان است.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *