اولین تاکسی آفرود ایران

  • توسط نویسنده
  • ۱۱ ماه پیش
  • ۱

در ذهن عموم ماشین افرود همیشه یک ماشین از گروه پاترول، پاجرو، قدیمی‌ترین جیپ ممکن و ماشین‌هایی از این قبیل بوده، اما اگر یکبار در مسیرهای آفرودی در دل کویر گرفتار ماسه‌ها شدید و یا در تپه‌های جنگلی به دلیل نبود تجهیزات مجبور به هل دادن ماشین شدهباشید، تجربه به شما ثابت کرده که آفرود یعنی سفر با ماشین مطمئن، مجهز و البته با راننده‌ی حرفه‌ای .

البته این مسئله نباید سفر و طبیعت‌گردی را در ذهن شما سخت و دور از دسترس جلوه دهد.
همه آفرودباز یا آفرودسوار نیستند و این مانعی برای تجربه‌ی این سبک از سفر هیجان‌انگیز نیست. شما می‌توانید به راحتی آفرودسواریدر دل طبیعت بکر ایران با تجهیزات کامل، فراغبال و بدون استرس، سفری جذاب به‌صورت کاملا ایمن و البته به‌صرفه را تجربه کنید.

مجموعه‌ی تیمار رویای طبیعت دوستان را محقق میکند. به طوری که می‌توانید قبل از سفر تمام جزئیات را تصور کرده و انتخاب کنیدیعنی موقعیت مکانی، ساعت حرکت، تعداد روز سفر و مقصد در دستان شماست. حتی ماشین مورد علاقه‌ی خود برای آفرود را انتخابکنید تا همه‌ی آن‌چیزی که از یک سفر آفرودی در تصورتان بود را تجربه کنید و این فرصت با به‌صرفه ترین حالت ممکن در کنار بهترینامکانات توسط تیم حرفه‌ای تیمار برای شما فراهم شده است.

تیمار، اولین تاکسی آفرودی ایران برای طبیعت گردی

همان‌طور که می‌دانید کشور ما به لحاظ موقعیت جغرافیایی دارای آب و هوای چهار فصل و مناطق متعدد و زیبایی است‌. ازمناطق‌کویری تا جنگل‌های بکر شمال و طبیعت باورنکردی غرب و جنوب ایران، البته به دلیل نبود امکانات لازم و تجهیزات تخصصی،عده‌ی کمی از علاقمندان تا کنون توانسته‌اند از این طبیعت زیبا و بکر لذت ببرند.
با توجه به اینکه خدمات طبیعتگردی بیش تر بصورت تورهای پراکنده در اختیار علاقه مندان به طبیعت بکر ایران قرار گرفته است ،عدموجود یک سامانه تخصصی در بخش آفرود این تفکر را در ذهن ما به‌وجود آورد تا با تولید و توسعه این برنامه، فرصتی به‌وجود آوریم تاعلاقمندان به طبیعت گردی به ویژه جوانان و توریست‌ها بتوانند به راحتی و هم‌چنین امنیت بالا از مناظر بکر کشور لذت برده و خاطراتشیرینی در ذهن‌شان رقم بخورد.
تیمار، سامانه‌ی هوشمند طبیعت‌گردی که برای اولین بار در سطح جهان توسط تیمی از جوانان نخبه‌ی کشور در مجموعه‌ی تیمارگشت،طراحی و توسعه یافته است.

هدف از تولید و توسعه این سامانه در مجموعه‌ی تیمار راه اندازی خدمات آفرودی و طبیعت گردی، فرهنگ‌سازی این سبک از سفر درطبیعت، جلوگیری از تخریب محیط زیست، سر و سامان دادن به وضعیت تورهای آفرودی، آموزش فرهنگ صحیح رانندگی در طبیعت وایجاد بیش از ۴۰۰۰ فرصت شغلی و کسب‌وکار برای فعالان این حوزه است. تیمار، سامانه‌ی هوشمند طبیعت‌گردی با کسب مجوز‌هایمورد نیاز از سازمان‌ها و ارگان‌های مربوطه موجب امنیت بیشتر و بهره‌برداری بهتر طبیعت دوستان از این سامانه شده است.
در حال حاضر این سامانه به‌صورت وب سایت در اختیار علاقمندان قرار دارد و به زودی اپلیکیشن آن نیز در اختیار عموم قرار خواهدگرفت.

از آفرود در طبیعت چه می‌دانید؟

حتما برای شما هم پیش‌آمده که با دیدن یک ویدیو در فضای مجازی از آفرودسواری روی تپه‌های رملی به وجد آمده‌اید! اولین چیزی کهمانع تجربه‌ی این لذت بوده، نداشتن همان ماشین و تجهیزات مناسب است.

آفرود سواری تفریحی حرفه‌ای و نیازمند تجربه و تجهیزات خاص است. در این فعالیت، سرعت و هیجان در هم می‌آمیزند و لحظاتی خوشبرای علاقه‌مندان رقم می‌خورد. مسیرهای مناسب برای خودروی آفرود از دل کویر، بیابان، کوهستان، دشت و جنگل می‌گذرند. آفرودسواران مسیرهای طبیعی و پرفراز و نشیب را با خودرو‌های مخصوص خود طی می‌کنند. در ایران مقاصد متعدد و جذابی برای اینتفریح وجود دارد که روزانه میزبان گردشگران مختلفی هستند.

همه‌ی علاقه مندان به طبیعت گردی می‌توانند از آفرود سواری لذت ببرند اما بزرگ ترین مشکل نداشتن امکانات بود چرا که داشتنخودروی آفرودی و نگه‌داری از آن بسیار پرهزینه‌ است و بسیاری از کسانی که خودروهای آفرودی دارند تا به حال به طبیعت نرفتند وموفق نشدند از این لذت برخوردار باشند چرا که رفتن به طبیعت با این خودرو ها نیاز به تجربه بسیار زیادی دارد و از طرفی دیگرمهارت‌های خاص خودش را میطلبد. به شکلی که سفر آفرودی در دل طبیعت به یک رویای دست نیافتنی و ترسناک تبدیل شده بود.

حالا تصور کنید تنها با انتخاب گزینه‌های مورد نظرتان در تیمار، سامانه‌ی هوشمند طبیعت‌گردی و ثبت سفر، دقیقا در زمانی که انتخابکردید، ماشین آفرود به همراه تمام امکانات و تجهیزات و یک راننده‌ی فوق حرفه‌ای منتظر شماست.

مجموعه‌ی تیمار توانسته با تجربه 10 ساله خود زیرساخت بی‌نقص و منظمی را جهت رفاه حال آفرودسواران ایجاد کند. به طوری کهسفری ایمن و لذت بخش را تجربه کرده و خاطراتی به‌یاد ماندنی را برای مشتریان خود رقم بزند.

طبیعت دوستان همیشه برای انتخاب محل استقرار در طبیعت چه در  مناطق کویری و چه در مناطق سرسبز و جنگلی نگرانی برای یافتننقاط امن داشتند اما با تیمار تمام نگرانی ها به دست فراموشی سپرده شد، زیرا سفر را با افراد با تجربه، تجربه خواهید کرد. با تیمارحتی افرادی که تا به حال تجربه آفرود و طبیعت گردی نداشته اند و فقط دورادور علاقمند به آن بوده اند نیز میتوانند تجربه ای شیرینشگرف و پر هیجان را در خاطرات زندگی خود ثبت کنند.

اگر تا امروز از تنها سفر کردن ترس داشتید، جای نگرانی نیست! اگر به دنبال سفری متفاوت خاطره انگیز، حرفه‌ای و ایمن با جمعی ازدوستان خود هستید با انتخاب تیمار بهترین سفر زندگی خود را تجربه خواهید کرد.

با مجموعه‌ی تیمار سفر آفرودی برای همه به‌صرفه، در دسترس و آسان است.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

1 نظر در حال حاضر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *