طراحی بسته‌های ویژه اینترنت رومینگ همراه اول این بار برای طرفداران سفرهای خارجی تابستان و زایرین حرم حسینی

  • توسط خبرنگار
  • ۲ سال پیش
  • ۰

عصر ارتباط – به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول در راستای تکمیل زنجیره ارائه خدمات رومینگ به صرفه در دنیا، این بار «بسته های تخفیفی اینترنت رومینگ» خود را برای استفاده در 44 کشور از جمله ترکیه و عراق تعریف و طراحی کرد.

بر این اساس تمامی مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول که قصد عزیمت به کشور های منطقه از جمله عراق، ترکیه، امارات یا کشورهای اروپایی، آسیایی و آفریقایی را دارند، می توانند پیش از سفر خود یکی از بسته های مقرون به صرفه اینترنت رومینگ دور دنیای همراه اول در مقایسه با اپراتورهای خارجی را از طریق فروشگاه آنلاین همراه اول، شماره گیری کد دستوری *10*29*131# یا از طریق اپلیکیشن همراه من انتخاب و فعال کنند تا در طول سفر خود نه تنها نیاز به خرید سیمکارت خارجی نداشته باشند بلکه از ارزان‌ترین تعرفه ارتباطی نیز برخوردار شوند.

همراه اول در حال حاضر 3 بسته اینترنت رومینگ دور دنیا تعریف و طراحی کرده که در 44 کشور و 62 اپراتور بین المللی قابل استفاده است. با خرید این بسته ها، حتی با تغییر کشور هم می توانید مجدد به اپراتورهای طرف قرارداد اینترنت همراه اول وصل شوید و به ادامه استفاده از بسته بپردازید.

با خرید این بسته ها، سرویس رومینگ مشترکان بصورت خودکار فعال می شود و همچنین جهت تسهیل، امکان خرید و هدیه از ایران از طریق خانواده و دوستان نیز فراهم خواهد بود.

این بسته ها در کشورهای «عراق»، «امارات» و «ترکیه» که بیشترین مقصد مسافران ایرانی است قابل استفاده بوده و تمامی مشترکان می توانند از بین بسته های 14 روزه «300 مگابایتی»، «یک گیگابایتی» و «3 گیگابایتی» که به ترتیب با قیمت های «180 هزار تومان»، «450 هزار تومان» و «950 هزار تومان» عرضه می شود انتخاب خود را انجام داده و از به صرفه ترین تعرفه های ارتباطی در کشورهای طرف قرارداد رومینگ اینترنت با همراه اول بهره مند شوند.

لازم به ذکر است مشترکان همراه اول در صورت قصد سفر به کشور عراق مخصوصا در ایام محرم (تاسوعا و عاشورای حسینی) می توانند از این بسته های ویژه استفاده کنند و ضمن بهره مندی از اینترنت بین الملل مقرون به صرفه (تا 89 درصد ارزان تر از تعرفه آزاد)، مدیریت روان و بهتری نیز بر هزینه های سفر خود داشته باشند. با استفاده از این بسته ها، مشترکان می توانند به تمامی پرتال ها و وب سایت های ایرانی و اپلیکیشن های دولتی و بانکی خود به راحتی دسترسی داشته باشند.

همراه اول با توجه به دغدغه مشترکان اهل سفر خود، پیش از طراحی «بسته های اینترنت رومینگ دور دنیا» ، کاهش هزینه رومینگ را در دستور کار قرار داده که در ایام حج تمتع نیز بسیار مورد توجه زائران خانه خدا قرار گرفت و اکنون در گام بعدی علاوه بر کشور عراق، به تمام 3 قاره رسیده است تا به این طریق بتواند پاسخگوی نیازهای ارتباطی مشترکانش در سفر به اقصی نقاط جهان باشد.

بنابراین تمامی مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول که قصد رفتن به سفر سیاحتی یا زیارتی را دارند و متقاضی استفاده از این بسته های ویژه اینترنت هستند، می توانند از طریق اپلیکیشن همراه من یا فروشگاه آنلاین یا شماره گیری کد دستوری *10*29*131# اقدام به انتخاب، خرید و فعالسازی بسته موردنظر خود کنند.

گفتنی است «رومینگ» امکان استفاده از تلفن همراه برای ارسال یا دریافت صوت، دیتا و پیامک هنگام مسافرت به خارج از محدوده جغرافیایی تحت پوشش شبکه اپراتور کشور مبدا است که با استفاده از شبکه های تلفن همراه کشور مقصد صورت می‌گیرد و توصیه می گردد که با گرفتن کد دستوری *10*2911# ، همه مشترکان به صورت رایگان این سرویس خود را فعال کنند تا در خارج از کشور به رمز دوم و پرتال های بانکی خود دسترسی داشته باشند. فعال کردن سرویس در ایران، روشن کردن گوشی و دریافت پیامک (مثلا پیامک رمز دوم) در سفر خارجی نیز هیچ هزینه ای ندارد.

 


  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin