برنامه های حسینیه مجازی آیگپ  شامل بخش های مختلفی است که سوگواران ابا عبدالله (ع) می توانند با توجه به حس و حال و علاقه‌مندی‌های خود از آن‌ها استفاده کنند.

فصل سوم از ویژه برنامه ایام سوگواری امام حسین (ع) با عنوان “مهلا” در 10 قسمت و در شب‌های سوم، پنجم، هفتم، نهم، یازدهم، سیزدهم، پانزدهم، هفدهم، نوزدهم و بیست و یکم ماه محرم از آیگپ پخش خواهد شد. این برنامه با میزبانی محمد حسین پویانفر و با حضور مهمانان سرشناس مختلف و با مشارکت همراه اول تهیه و تولید شده است.

یکی از قسمت‌های پرطرفدار حسینیه مجازی آیگپ در سال گذشته که حال وهوای خاصی را به خانه‌هایمان منتقل می‌کرد، پخش مستقیم مراسم عزاداری از امام زاده صالح (ع) بود که امسال هم کاربران آیگپ در شب های محرم بعد از نماز مغرب و عشاء می توانند در این مجلس عزای امام حسین (ع) با نوای دلنشین مداحی کربلایی محمد حسین پویانفر، به همراه فیض بردن از کلام سخنرانان مذهبی شرکت کرده و آن را به صورت زنده از حرم امام زاده صالح (ع) دنبال کنند.

مداحی‌های آنلاین  و آفلاین، کلام بزرگان، موزیک بی کلام با حال و هوای محرم، زیارت عاشورا، کانال های ویژه محرم، پادکست های مختلف، مداحی به زبان عربی و آذری، سخنرانی های مذهبی و … سایر امکانات در سرویس یاقوت آیگپ است که به کاربران کمک می‌کند در هر موقعیت مکانی و شرایطی که هستند، مراسم عزاداری امام حسین (ع) را برگزار کرده و به سبک و سیاق خود سوگواری کنند.

برای استفاده از امکانات حسینیه مجازی آیگپ در سرویس “یاقوت” و همچنین سایر خدمات این اپلیکیشن بومی، کافیست عدد 1 را به 10004427 ارسال کرده و یا از طریق استورهای داخلی برای دانلود و نصب اقدام شود