اپلیکیشن «اوانو» در گوگل‌پلی و کافه بازار ۸ میلیونی شد

  • توسط خبرنگار
  • ۴ ماه پیش
  • ۰

عصر ارتباط – به گزارش روابط عمومی شرکت همراه کسب و کارهای هوشمند، براساس جدیدترین بروزرسانی اطلاعات مربوط به اپلیکیشن‌های اندرویدی در گوگل‌پلی، اپلیکیشن «اوانو» به بیش از پنج میلیون نصب توسط کاربران ایرانی دست یافت.

همچنین در جدیدترین بروزرسانی اطلاعات مربوط به اپلیکیشن‌های اندرویدی در کافه بازار، اپلیکیشن اوانو به بیش از سه میلیون نصب توسط کاربران ایرانی دست یافته است.

بر همین اساس در دو استور گوگل پلی و کافه بازار در مجموع بیش از هشت میلیون کاربر ایرانی اپلیکیشن اوانو را نصب کرده اند.

گفتنی است اپلیکیشن اوانو محصول شرکت همراه کسب و کارهای هوشمند به عنوان بازوی دیجیتال همراه اول است و خدمات این اپلیکیشن در پنج بخش «مالی»، «اپراتوری»، «هواداری»، «خرید فروشگاه» و «سفر و گردشگری» به کاربران ارائه می شود.

اوانو در بخش «مالی»، علاوه بر خدمات کارت به کارت و دریافت موجودی حساب، کاربران می توانند از کیف پول یکپارچه همراه اول نیز استفاده کنند. یکی از ویژگی‌های اوانو کیف پول مشترک با اپلیکیشن همراه من است. به‌طوری‌که کاربران با شارژ کیف پول خود در هر یک از این اپلیکیشن ها می‌توانند به‌راحتی از خدمات هر دو اپلیکیشن اوانو و همراه من استفاده کنند.

لازم به ذکر است به زودی کاربران می توانند از خدمات کارت فیزیکی متصل به کیف پول یکپارچه همراه اول خود که عضو شبکه شتاب است نیز استفاده کنند.

در بخش «اپراتوری» اپلیکیشن اوانو، کاربران می توانند شارژ و بسته برای سیم کارت‌های همراه اول، ایرانسل و رایتل خریداری کرده و انواع قبوض خود را نیز پرداخت کنند. گفتنی است دارندگان سیم کارت های اعتباری همراه اول با هر بار خرید شارژ پنج درصد اعتبار بیشتر دریافت کنند.

تسویه قبوض سیم کارت های همراه اول نیز در اپلیکیشن اوانو به صورت آنی انجام می شود.
یکی دیگر از سرویس‌های اپلیکیشن اوانو سامانه هواداری است که کاربران می توانند با انتخاب تیم محبوب خود، هوشمندانه و بدون پرداخت هزینه از تیم محبوب خود حمایت کنند و از خدماتی همچون خرید سیم کارت هواداری، استفاده از صفحه بازی ها و اطلاع از اخبار و بازی های تیم محبوب خود بهره مند شوند.

همچنین کاربران در اپلیکیشن اوانو از خدمات دیگری همچون خرید فروشگاهی، سفر و گردشگری و غیره نیز بهره مند هستند که این سرویس‌ها هم اکنون در اپلیکیشن اوانو فعال بوده و در حال توسعه هستند


  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin